Our Blog

Dane kontaktowe

517 252 544

Warszawa, Łuków, Łapy

paź
16

Zabiegi upiększające okolice oka

Henna brwi i rzęs

Ciągłe malowanie brwi i rzęs może być uciążliwe, a przy tym daje niezbyt trwały efekt. Jeżeli ceni się dobry makijaż, a jednocześnie uprawia sport lub korzysta z częstych kąpieli, warto zafarbować brwi i rzęsy henną. Preparat pokrywa włoski i nadaje im określoną barwę i piękny połysk na kilka tygodni. Farbowanie brwi i rzęs za pomocą henny to znakomite rozwiązanie, henna nie rozpuszcza się ani nie rozmazuje pod wpływem wody czy potu. Ponadto podkreśla urodę oka i twarzy. Henna rzęs i brwi sprawia, że oczy stają się wyraźniejsze, ładnie podkreślone. Utrzymuje się do 3-4 tygodni. Potem należy ją powtórzyć.

Przeciwwskazania do henny brwi i rzęs:

  • uczulenia na hennę,
  • ostre stany zapalne,
  • gorączka,
  • choroby wegetatywne,
  • choroby skóry,
  • soczewki kontaktowe w momencie zabiegu.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 ( Secret Lashes)

Przedłużanie rzęs metodą 1: 1 to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na przyklejaniu pojedynczo rzęsy do rzęsy, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Dzięki temu zabiegowi Twoje rzęsy zyskują niewiarygodne przedłużenie, a jednocześnie wyglądają jak najbardziej naturalnie. Ponadto są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Są wodoodporne można się w nich kąpać i pływać, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować.

Secret Lashes to produkty najwyższej jakości. Posiadają gamę rzęs o różnym kształcie, grubości i długości. Nosząc Secret Lashes nie musisz zmieniać trybu życia. Rzęsy można nosić długofalowo. Naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać co 3-4 tygodnie.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress